ביטוח חיים

רשת ביטחון פיננסית למקרה של אסון  
אף אחד אינו אוהב לחשוב על האפשרות של אסון שייקח אותו מיקיריו, ומכאן הרתיעה המובנת מהעיסוק בביטוח חיים. למעשה, ביטוח חיים נועד כדי לחסוך מכם דאגות מסוג זה, להבטיח לקרובים לכם יציבות ותמיכה פיננסית בזמנים קשים.
מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים נועד לספק למבוטח וקרוביו יציבות כלכלית במקרה של אסונות שונים – אובדן כושר עבודה, הפיכת המבוטח לנכה, או מותו של המבוטח. טרגדיות מסוג זה, בנוסף למטען הרגשי הקשה שהן נושאות עמן, מביאות איתן גם גל של הוצאות כספיות. ביטוח חיים מספק תמיכה כספית המיועדת להתמודדות עם הוצאות אלה.

אילו סוגי ביטוח חיים קיימים?

קיימים שני סוגים עיקריים של ביטוח חיים:

ביטוח ריסק (Risk) – מגן על קרוביכם במקרה של פטירה בתקופה הנקובה בפוליסת הביטוח ועל פי סכום הביטוח הנקוב בפוליסה. ביטוח חיים (ריסק) מעניק להם תמיכה כספית המפצה על אבדן ההכנסה ומונע מצב של חוסר-וודאות פיננסית.

ביטוח למקרה של אבדן כושר עבודה מספק לכם ולבני המשפחה תמיכה כספית במקרה בו איבדתם את היכולת לעבוד, כתוצאה מתאונה או מחלה. גם במקרה כזה, הביטוח יפצה על אבדן ההכנסה שלכם בהתאם לשכר ולגובה הפיצוי הנקוב בפוליסה ועל פי תנאי הפוליסה.
קיימים סוגים נוספים של ביטוח חיים, הכוללים חיסכון פנסיוני.

לצורך קביעת סכום הביטוח הראוי יש לערוך בדיקה של מקורות ההכנסה אשר יעמדו לרשות משפחתכם במקרה פטירה, וכן לבצע תכנון פיננסי מקדים.

ביטוח חיים של שחם סוכנויות ביטוח
בשחם סוכנויות ביטוח, אנו מאמינים בהגנה על ההון האישי שלכם. הדבר מתבטא גם בפוליסות ביטוח חיים, שיבטיחו שהון זה לא ייפגע במקרה של אסון. אנו נלווה אתכם בכל עת, על מנת להתאים לכם ביטוח חיים שיענה על כל הצרכים שלכם, ונדאג כי לכם ולקרוביכם לא יהיו סיבות לדאגה בכל הנוגע לעתידם הפיננסי, גם במקרים של אובדן כושר עבודה, נכות או חלילה מוות.
 
ביטוח חיים

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

כלי נגישות

Powered by - Wemake

קבלו הצעה לפוליסה מותאמת לצרכים שלכם ומשתלמת במיוחד!

התקשרו: 03-9206692
או השאירו פרטיכם ומיד נחזור אליכם: