ביטוח משכנתא

אם לקחתם משכנתא, אתם חייב לרכוש במקביל ביטוח המגן על הבנק מפני מצב בו לא תוכלו לעמוד בתשלומי ההלוואה. בשחם סוכנויות ביטוח בע"מ, נדאג שתוכלו לרכוש את הביטוח הזה במחיר משתלם ביותר.

מהו ביטוח משכנתא?
אשר אתם לוקחים משכנתא – הלוואה ארוכת-טווח לצורך רכישת דירה – הבנק צריך להגן על עצמו מפני האפשרות שלא תוכלו לעמוד בהחזר ההלוואה. מסיבה זו, רכישת ביטוח משכנתא, המעניק כיסוי להחזר ההלוואה במקרה של אסון, היא חלק בלתי-נפרד מההלוואה. בדרך כלל לא ניתן לאשר הלוואת משכנתא ללא רכישת הביטוח על ידי הלווה.

מה מכסה ביטוח משכנתא?

ביטוח חיים – מיועד לכסות את החזר ההלוואה במקרה בו הלווה נפטר חלילה או במקרה שאיבד כושר עבודתו (אם נרכש כיסוי מתאים), ואינו יכול לעמוד בתשלומים. במקרה כזה, הביטוח מכסה את יתרת החזר ההלוואה, והבית שנרכש בכספי ההלוואה נותר ברשות המבוטח או יורשיו. יש לציין כי ביטוח חיים הנרכש במסגרת ביטוח משכנתא מכסה את עלויות החזר ההלוואה בלבד, ואינו מחליף את הצורך בביטוח חיים רגיל.
    
ביטוח מבנה – מיועד לכסות את החזר ההלוואה במקרה של אסון הפוגע בנכס שנרכש ופוגע בערכו (למשל במקרה של אסון טבע). במקרה כזה, ביטוח מבנה, מכסה את עלויות שיקום הבית ואת יתרת החזר ההלוואה, כאשר הבית עצמו נותר בבעלות הלווה.

ביטוח משכנתא של שחם סוכנויות ביטוח בע"מ
רכישת ביטוח משכנתא היא אמנם חובה עבור לווי המשכנתא, אך אינכם חייבים לבצע אותה דרך הבנק בו לקחתם את ההלוואה. החוק מאפשר רכישת ביטוח משכנתא גם דרך חברות ביטוח חיצוניות, ובשחם סוכנויות ביטוח בע"מ אנו נתאים לכם ביטוח משכנתא במחיר משתלם, ונעמוד על זכויותיכם לממש אותו, אם וכאשר יתעורר הצורך בכך.
 
ביטוח משכנתא

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

כלי נגישות

Powered by - Wemake

קבלו הצעה לפוליסה מותאמת לצרכים שלכם ומשתלמת במיוחד!

התקשרו: 03-9206692
או השאירו פרטיכם ומיד נחזור אליכם: