תגמולים לעצמאים

אם אתם עצמאים המעוניינים ליהנות מחיסכון פנסיוני וכיסויי ביטוח כמו שכירים – תוכנית התגמולים לעצמאים של שחם סוכנויות ביטוח מיועדת בדיוק עבורכם.

מהי תוכנית תגמולים לעצמאים?
תוכנית תגמולים לעצמאים היא תוכנית המשלבת חיסכון לפנסיה ביחד עם ביטוח חיים, וניתן להוסיף לה גם כיסוי למקרה של אובדן כושר עבודה. תוכנית זו מיועדת לספק לעצמאים חיסכון לתקופת הפנסיה וביטוח למקרה אסון, כמו התנאים להם זכאים עובדים שכירים בישראל על פי החוק. ההפקדות לחיסכון כפופות לכללי המס לפרישה, וכן חלים עליהן כללי פדיון מוקדם בהתאם לתקנות מס הכנסה. כל ההפקדות כעצמאי מוגבלות עד גובה הסכום המוכר על ידי מס הכנסה.

עבור מי מיועדת תוכנית תגמולים לעצמאים?

התוכנית מיועדת עבור עצמאים, שהכנסתם היחידה היא מעבודתם כעצמאים. במקרה כזה, אינכם זכאים להפרשות לפנסיה אותן קובע החוק עבור שכירים – והתוכנית מספקת לכם, מלבד חיסכון שיבטיח את עתידכם הכלכלי לאחר הפרישה, גם כיסוי ביטוחי למקרי אסון.

התוכנית מתאימה גם אם אתם שכירים בעלי הכנסה נוספת כעצמאים. במצב זה, כדאי מאוד להצטרף לתוכנית תגמולים לעצמאים ולהגדיל את ההפרשות לפנסיה גם מהכנסותיכם כשכירים. משמעות הדבר היא סכום גדול יותר שיעמוד לרשותכם עם היציאה לפנסיה. גם תשלומים נוספים אותם אתם מקבל מהמעסיק שלכם, שאינם נכללים במסגרת פנסיית החובה (כגון שעות נוספות, תשלומי בונוס ושווי רכב) – יכולים ליהנות מיתרונות התוכנית בהגדלת החיסכון הפנסיוני שלכם.

תגמולים לעצמאים בשחם סוכנויות ביטוח
בשחם סוכנויות ביטוח, אנחנו מאמינים שגם לעצמאים מגיע כיסוי ביטוחי וחיסכון פנסיוני, כדי להבטיח יציבות כלכלית בהווה ובעתיד. אנו מביאים איתנו ניסיון רב בטיפול בלקוחות עצמאיים, ואנו ננצל ניסיון זה כדי להתאים לכם את תוכנית התגמולים לעצמאים המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם.
 
תגמולים לעצמאים

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

כלי נגישות

Powered by - Wemake

קבלו הצעה לפוליסה מותאמת לצרכים שלכם ומשתלמת במיוחד!

התקשרו: 03-9206692
או השאירו פרטיכם ומיד נחזור אליכם: